watermark logo

Следующий

Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki to mieszanka wybuchowa!

0 Просмотры· 03/05/22
Mark
Mark
8 Подписчики
8

Oglądaj we wtorek o 22:30 w TVN oraz w player.pl: http://player.pl/programy-onli....ne/kuba-wojewodzki-t

To będzie prawdziwy cyrk! W roli głównej - naczelny klaun TVNu, który nieudolnie będzie próbował rozśmieszyć publikę oraz jego goście: zdecydowanie bardziej utalentowana, ale równie figlarna - Agnieszka Chylińska, która z powodzeniem mogłaby zastąpić na stanowisku Wojewódzkiego oraz Kajetan Kajetanowicz, rajdowiec żonglujący równie intensywnie słowem, co piłeczkami.

Sztuka cyrkowa nie byłaby tak interesująca, gdyby nie oprawa muzyczna, a zapewni ją jurorka z klasą, której z pewnością brakuje prowadzącemu. Bo tym razem Chylińska opowie o swoim nowym krążku oraz o kulisach jego powstawania. A jak zadziorna piosenkarka sprawdza się w roli matki? Kto w jej domu najwięcej przeklina i czy jej latorośl poszła w ślady rodzicielki? O takich i innych matczynych problemach z prawdziwą lwicą telewizji porozmawia stary (czytaj: młody) i dobrze znany, Kuba, która o dzieciach wie bardzo niewiele.

Druga część programu pozostanie po męskiej stronie mocy, choć patrząc na Rajdowego Mistrza Europy, który siedząc na dmuchanej piłce, zabawia się piłeczkami, ciężko w to uwierzyć. Jeśli więc jesteście gotowi na zdziecinniałe show pełne nieudolnych cyrkowców, włączcie odcinek, który odkryje jeszcze więcej umiejętności gości niż „Mam talent”!

Показать больше

 0 Комментарии sort   Сортировать по


Следующий